De Rocholz 26212N is een vrijstaande rolhouder met geïntegreerd snijmes, speciaal ontwikkeld voor het veilig en efficiënt snijden van brede rollen verpakkingsmateriaal. Het model is geschikt voor één rol tot 125 cm breed en wordt compleet geleverd met onderstel. Dankzij de meegeleverde mescassettes kun je direct aan de slag met zowel folie als karton.
Geschikt voor noppenfolie, schuimfolie en golfkarton
Deze snijstandaard is perfect voor het verwerken van noppenfolie, schuimfolie en golfkarton. Door het stabiele frame blijft de rol stevig op z’n plek en rol je het materiaal soepel af. De afsnij-unit glijdt eenvoudig over het materiaal en snijdt het in één beweging netjes op maat.
Wordt geleverd met 2 soorten mescassettes
Bij deze rolhouder ontvang je standaard twee verwisselbare mescassettes:
- Een V-mes voor het snijden van folie zoals noppenfolie, schuimfolie en vlakfolie
- Een rondmes voor stevig materiaal zoals papier of golfkarton
De mescassettes zijn veilig in gebruik en gemakkelijk te verwisselen. Je snijdt in beide richtingen en hoeft je geen zorgen te maken over losliggende messen of scherpe randen – alles zit netjes afgeschermd in de cassette.
Vrijstaand model met stabiel metalen onderstel
De Rocholz 26212N wordt geleverd als complete eenheid met onderstel. Dit maakt het een handige oplossing voor vaste werkplekken in magazijnen of verpakkingsruimtes. De houder is gemaakt van stevig metaal en bestand tegen intensief dagelijks gebruik. Je plaatst hem eenvoudig waar je ‘m nodig hebt, zonder montage aan wand of tafel.
Specificaties
- Type: Rocholz 26212N
- Vrijstaand model met onderstel
- Geschikt voor: 1 rol verpakkingsmateriaal
- Maximale rolbreedte: 125 cm
- Inclusief V-mes en rondmes
- Snijdt in beide richtingen
- Materiaal: Metaal